ПРАВОВА ОСВІТА


04.05.2016Про засідання клубу «Родинне коло»

Для  прийомних сімей  на базі центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради створено і функціонує клуб «Родинне коло». До проведення засідань залучаються голова комітету у справах сім’ї та молоді районної у місті ради, представники районного відділу освіти районної у місті ради, районні педіатри закладів охорони здоров’я, інші фахівці.

На засіданнях клубу прийомні батьки мають змогу отримати інформацію з різноманітних питань: навчання у школі, пільги, профілактика травматизму, виплати на дітей тощо. Для прийомних батьків проводяться консультації з питань адаптації, розвитку, виховання, лікування, оздоровлення дітей, розвитку у дітей відповідних віку умінь та навичок, корекції поведінки, підтримки позитивних взаємостосунків в сім’ях.

Важливим у проведені такого роду заходу є те, що самі прийомні батьки мають можливість поділитися своїм досвідом з іншими прийомними батьками.

Так, 31 травня 2016 року проведено чергове засідання клубу прийомних сімей «Родинне коло».

Лікар-нарколог, психотерапевт Олександр Григорович Місюра з прийомними батьками та батьками-вихователями району провів профілактичну бесіду щодо формування здорового способу життя та особистий приклад батьків з попередження шкідливих звичок.
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su