ПРАВОВА ОСВІТА


16.05.2016Про заходи до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні.

15 травня 2016 року у місті Дніпропетровську до Меморіалу жертв Голодомору та політичних репресій, що на дев'ятому кілометрі Запорізького шосе, відбувся мітинг та покладання квітів пам’яті до Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій.

Протягом травня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено інформаційно-просвітницькі заходи, а саме: учнівські конференції, семінари, лекції «Таке не повинно повторитися»; бесіди, виховні години «Чом не цвітеш, калино, Божий цвіте, у тім сумнім краю на Соловках? Бо там твоєї України діти Шукали волю в тернах і зірках»; засідання «круглих столів», дискусійних клубів «Без терміну давності: політичні репресії в Україні»; вогники пам’яті «Пам’яттю реабілітовані»; конкурс презентацій, проведення краєзнавчо-пошукових експедицій, екскурсії до музеїв тощо. Перегляд художніх, документальних фильмів.

У приміщеннях бібліотек-філіалів району для відвідувачів оформлено книжкові виставки, проведено урок-реквієм «На цвинтарі розстріляних надій», годину історичної пам’яті «Виміри людської пам’яті», бесіди «Відлуння нашої пам’яті та хвилини роздумів «Минуле згадуємо, думаючи про майбутнє».


25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su