ПРАВОВА ОСВІТА


02.06.2016В районі відкрито пришкільні табори

1 червня 2016 року на базі 16 загальноосвітніх навчальних закладів району відбулось відкриття пристосованих дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням. Дітей зустрічали вихователі - улюблені вчителі. Яскравий інтер’єр, прикрашені кімнати й кабінети прапорцями, кульками та малюнками, не залишили нікого з присутніх байдужими.

В цей день вихованці таборів разом з казковими героями, що створили веселу казкову атмосферу та подарили гарний настрій всім присутнім, урочисто відкрили першу табірну зміну.

«Діти! Шановні учителі! Гості! Сьогодні ми зустрілись, щоб літній відпочинок наших дітей наповнити яскравими враженнями і гарним настроєм. Нехай відпочинок дітей стане незабутнім і цікавим. Бажаю вам, хлопчики та дівчатка, радісного та змістовного відпочинку в таборі при нашій школі та під час літніх канікул» - відмитив голова Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради Олексій Пермяков.

Після урочистостей, діти ознайомились з правилами поведінки у таборі, зайнялись вигадуванням назв своїх загонів, девізів, пісень і планів.

Насичена численними заходами програма дозвілля у таборах, повноцінного відпочинку та розвитку дітей, зацікавлює та піднімає настрій, навіть, самим привередливим.
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 12
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su