18.11.2016

Про турнір з волейболу до Дня студента

17 листопада 2016 року проведено турнір з волейболу на базі Фінансової академії університету митної справи та фінансів з нагоди святкування Дня Студента. В змаганнях взяли участь біля 100 участників.

Протягом змагань усі учасники мали змогу проявити свої навички командної гри. Турнір видався дуже цікавим та інтригуючим. Усі команди отримали цінний досвід та мотивацію до подальших перемог. Спортсмени показали гарні результати під час турніру, так як у кожних змаганнях, були свої переможці та переможені. Перше місце зайняла команда економічного факультету.

Наприкінці турніру заступник голови Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради Владислав Алексєєв привітав всіх студентів зі святом, а призерам вручив медалі та почесні  грамоти.