28.04.2017

Про проведення районних змагань з легкоатлетичного чотирибортсва серед учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району

Відповідно до річного плану роботи сектору сім’ї молоді та спорту Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради та з метою пропаганди здорового  способу життя, розвитку масового легкоатлетичного спорту, залучення підростаючого покоління до регулярних занять спортом 27 квітня 2017 року на стадіоні комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого-економічного профілю» Дніпровської міської ради проведено районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед команд учнів закладів освіти району. В заході взяли участь близько 120 школярів з 20 закладів освіти. Команди змагались в чотирьох видах програми: метання м’яча, стрибки в довжину, біг 60 м та крос 800 м (юнаки та дівчата).

У І групі  цих захоплюючих та нелегких змагань перше місце виборола команда СЗШ № 43, друге місце посіла команда НВК № 57, третє місце здобула  команда НВК № 131. У ІІ групі  переможцями стали СЗШ № 18 – перше місце, СЗШ № 42 – друге місце та СЗШ № 44 – третє місце.

Переможців і призерів районних змагань з легкоатлетичного чотириборства було нагороджено кубками, грамотами голови районної у місті ради та цінними призами.

Дякуємо командам за участь та бажаємо нових перемог!