29.12.2018«НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»

Сильні вдарили морози,
Сніг лежить вже на порозі.
Кабана рік наступає
Він добра лиш нам бажає.
Зичить щастя нам на вік,
І здоров’я в Новий рік!

Напередодні  Нового 2019 року рада ветеранів району традиційно запросила  на святкову зустріч ветеранський актив. 27 грудня в піднесеному настрої збиралися сивочолі люди в гостинному залі кулінарного училища.

Звучала приємна музика, столи ломилися від страв, які приготували самі ветерани.

Незмінна ведуча ветеранських зустрічей, заст. голови районної ветеранської організації – Барамідзе Л.І. надала слово для привітання голові Амур-Нижньодніпровської районної ради ветеранів України -Бондарю А.Г., який у своєму зверненні до присутніх говорив про те, що «нехай старий рік запам'ятається як ще один пройдений етап життя, який чомусь навчив, щось дав для подальшого. Як відомо, зустріч Нового року завжди проходить з підбиттям підсумків року, що минає. Так ось, нам є чим пишатися! Кожен, безумовно, кожен, незалежно від віку, професії, статі - кожен вірить в диво! Сподівається, що в Новий рік буде  краще,  тепліше та  щасливіше!  Так і має бути! І в цю передноворічну зустріч побажаємо один одному здорового оптимізму і віри в краще! Давайте в будь-яких життєвих ситуаціях вірити в добро і сподіватися на завтрашній день! Нехай будуть здорові наші онуки, нехай у дітей робота буде цікавою і високооплачуваною, хай щастя оселиться в наших будинках! »

Ведуча продовжила зустріч словами: «Адже будь-яке свято - це весна в серці. А Новий рік - це свято особливе. І особлива в серці весна. Це день, коли ми всі - діти, незалежно від віку. І кожен з нас готовий до прояву чуда як  появи галявини пролісків серед холодної зими. Так нехай же сьогодні передноворічні побажання, які прозвучать від наших гостей, подарують надію на виконання найзаповітніших бажань. »

Ветеранів прийшли привітати представники депутатського корпусу: помічник народного депутата України Максима Павловича Курячого, Лада Вікторівна, тепло привітала ветеранів з наступаючим Новим Роком та побажала: «Здоров'я! Це найбільша цінність - не порожній звук! Нехай буде воно міцним і ніколи не підводить! Тоді, я впевнена, і настрій буде прекрасним, і щастя буде повним, і всі вершини стануть досяжними! Будьте здорові в новому році! », зачитала вітальну телеграму від народного депутата України Курячого М.П. і принесла з собою солодкі новорічні сюрпризи кожному, а депутат міської ради, Наталія Олександрівна Начар'ян надіслала вітальну листівку і шампанське з цукерками на кожен столик. 

Депутат районної у місті ради, відданий нам друг, Олег Володимирович Величко від імені голови Амур-Нижньодніпровської  районної в місті ради –Пермякова О.О. привітав присутніх з наступаючими святами: «Нехай Новий Рік та Різдво Христове принесуть кожному з Вас не тільки подарунки під новорічною ялинкою, а й щастя від спілкування з близькими людьми, сімейне благополуччя і матеріальний добробут Ваших сімей. Нехай в 2019 році негода обходить Вас стороною, а всі хвороби і неприємності назавжди залишаться в далекому минулому!» Він відзначив активну громадянську позицію ветеранської організації району, вручивши Подяку голові ветеранської організації Бондарю А.Г. за значний внесок у вирішенні проблем ветеранів, людей похилого віку. Також Почесна Грамота була вручена вокальному ансамблю «Зоряночка» первинної ветеранської організації «Ломівська 1» (голова Рязанова Н. О.) за активну участь в концертній діяльності для людей похилого віку. Помічниця  О.В.  Величко, Олена Вікторівна Терехова  пригостила всіх присутніх незвичайним десертом, яблуками та  смачними пирогами з різноманітною фруктовою начинкою.

Разом з Величко О.В. до ветеранів завітав представник української православної церкви отець Михаїл, який привітав усіх з наступаючим Різдвом Христовим, побажав міцного здоров'я, Божого благословення - «Нехай різдвяні янголи, тихо записуючи Ваші бажання, сприяють їх втіленню весь наступний 2019 рік.»

Почесний голова ради ветеранів Ольга Миколаївна Лепіна також приєдналася до привітань і сказала чимало теплих слів на адресу голів первинних ветеранських
організацій, які не дивлячись на вік, стан здоров'я, безоплатно, щиро опікуються ветеранами , тримають руку на пульсі їх життєвих перипетій.

Як завжди на ветеранських зустрічах знову звучало поетичне слово заслуженого журналіста України, нашого земляка, письменника, поета і драматурга Олександра Олександровича Пільонова.

Після слів ведучої: «Нехай виконуються всі заповітні мрії, і життя стає краще, а коли вона стає краще або для цього - ми співаємо ...» весь зал співав улюблені пісні разом з дипломантами міської «Битви хорів» учасниками хору ветеранів «Амурчани».

Всю передноворічну зустріч лунали жарти, розіграші та сміх.

З Новим роком вас вітаєм,
Щастя й радості бажаєм,
Щоб у січні, наче в квітні,
Гріли проліски привітні.
Щоб літа ішли немарно
Все в житті складалось гарно!


Рада ветеранів району.
14.01.2019
Інформація управління-служби у справах дітей районної у місті ради про проведену роботу протягом 2018 року
Інформація управління-служби у справах дітей районної у місті ради про проведену роботу протягом 2018 року
Просмотров: 11
 
14.01.2019
Інформація про хід виконання заходів Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах
Інформація про хід виконання заходів Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах
Просмотров: 9
 
02.01.2019
Новорічні заходи в Амур-Нижньодніпровському районі
Новорічні заходи в Амур-Нижньодніпровському районі
Просмотров: 38
 
29.12.2018
«Новорічний калейдоскоп»
«Новорічний калейдоскоп»
Просмотров: 46
 
27.12.2018
В Амур-Нижньодніпровському районі засяяла Новорічна ялинка
В Амур-Нижньодніпровському районі засяяла Новорічна ялинка
Просмотров: 39
 
27.12.2018
Вітання голови районної у місті ради з Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим
Вітання голови районної у місті ради з Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим
Просмотров: 33
 

архив новостей
Copyright © 2011 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su