Новорічні заходи в Амур-Нижньодніпровському районі.

В Амур-Нижньодніпровському районі традиційно в День Святого Миколая голова районної у місті ради Олексій Олександрович Пермяков вітає дітей та підлітків з новорічними та різдвяними святами.

Серед традиційних заходів - привітання вихованців КЗО «Дніпропетровський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр № 9» ДОР, КЗ "Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини" ДОР та КЗСЗ центр соціально-психологічної реабілітації для дітей «Барвінок» з Днем Святого Миколая.

19.12.2018 року від імені голови районної у місті ради завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту Темченко Л.О. привітала та вручила вихованцям закладу освіти новорічні подарунки, які необхідні для подальшого розвитку дітей, та побажала, щоб Святий Миколай приніс до кожної осели здоров’я, радості та миру.


 


22 грудня 2018 року за ініціативою благодійної організації «Карітас-Донецьк» (вул. Кабардинська, 5) відбулось нагородження дітей з родин, які опинились в складних життєвих обставинах, учасників міської акції «Листи до Святого Миколая». Дітлахи з п’ятьох сімей (семеро дітей) писали листи до Святого Миколая зі своїми найзаповітнішими мріями. Під час нагородження учасники акції переглянули чудову виставу, могли сфотографуватися зі Святим Миколаєм і, найголовніше, отримати такий бажаний подарунок!
26, 27 та 28 грудня 2018 року  відбулись новорічні вистави «Новорічні пригоди Котигорошка», які створили учасники творчих колективів КЗ «Будинок творчості для дітей та юнацтва»  ДМР. Це дивовижне дійство змогли переглянути діти з родин, які опинились в складних життєвих обставинах, діти з сімей  учасників антитерористичної операції, діти з багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, обдаровані діти. Після вистави кожна дитина отримала солодкий дарунок.
Новий Рік – одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують, як діти, так і дорослі.

Заздалегідь, 12 грудня 2018 року, до Новорічних свят, у терцентрі проведено благодійну акцію по наданню перукарських послуг «Гарна зачіска – гарний настрій», з залученням фахівців Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти.

У територіальному центрі районної  місті ради святкові заходи розпочалися 19 грудня 2018 року. З нагоди визначного релігійного свята Миколая Чудотворця у терцентрі установлено ялинку. Для підопічних відділення денного перебування, в дусі народних звичаїв та традицій, організовано зустріч «Свято починається, мрії всі збуваються!», за участю аматорського колективу «Барвінок». Талановиті учасники аматорського колективу «Барвінок» радували учасників зустрічі народними, новорічними та обрядовими піснями, злободенними гуморесками.

19 грудня 2018 року, до свята Миколая Чудотворця, немобільним підопічним терцентру вручено солодкі подарунки, за спонсорські кошти.

26 та 27 грудня 2018 року для підопічних відділень соціальної допомоги вдома і відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги та підопічних відділення денного перебування терцентру проведено Новорічне свято під рубрикою «Хай рік Новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові» з концертно-розважальною програмою та пригощанням. З вітальним словом до учасників зустрічей звернулась Мешко О.Ф. – директор терцентру, вона щиро привітала усіх присутніх з Новорічними святами, побажала чудового казкового настрою, миру, радості, достатку, здоров’я, бодрості та оптимізму. Ялинка, яскраві гірлянди створили атмосферу Новорічної казки, яку представили гостям зустрічей талановиті учасники театру-студії «Срібний водограй». Кажуть, під Новий рік трапляються різні цікаві пригоди, про них і йшлося в Новорічній казці. Театралізоване дійство відбувалось за участю Діда Мороза і Снігурки, казкових персонажів. Яскраві костюми, веселі пісні і танці – все це було неперевершено! Гучними аплодисментами присутні гості радісно вітали виступи казкових героїв, було шумно, весело, панував чудовий настрій. Учасники зустрічей отримали позитивний заряд енергії, бадьорості, приємно провели час.

04.01.2019 року, на 11.00, підопічні терцентру запрошені на святкову програму «Різдвяні зустрічі», з концертно-розважальною програмою.

Амур-Нижньодніпровська районна
у місті Дніпрі рада
14.01.2019
Інформація управління-служби у справах дітей районної у місті ради про проведену роботу протягом 2018 року
Інформація управління-служби у справах дітей районної у місті ради про проведену роботу протягом 2018 року
Просмотров: 11
 
14.01.2019
Інформація про хід виконання заходів Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах
Інформація про хід виконання заходів Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах
Просмотров: 9
 
02.01.2019
Новорічні заходи в Амур-Нижньодніпровському районі
Новорічні заходи в Амур-Нижньодніпровському районі
Просмотров: 39
 
29.12.2018
«Новорічний калейдоскоп»
«Новорічний калейдоскоп»
Просмотров: 46
 
27.12.2018
В Амур-Нижньодніпровському районі засяяла Новорічна ялинка
В Амур-Нижньодніпровському районі засяяла Новорічна ялинка
Просмотров: 39
 
27.12.2018
Вітання голови районної у місті ради з Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим
Вітання голови районної у місті ради з Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим
Просмотров: 33
 

архив новостей
Copyright © 2011 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su