ПРАВОВА ОСВІТА


20.01.2014Про заходи до відзначення 360-річчя Переяславської ради

Протягом січня 2014 року в навчальних закладах району жваво обговорювались питання спільності культурно-історичного коріння українсько-російських відносин у соціально-економічній, політичній та культурній сферах та важливість події, яка на віки заклала основи відносин між Україною та Росією - Переяславську раду. Було оформлено тематичні полиці, працювали книжкові виставки в шкільних бібліотеках. Проведено чимало інформаційних уроків.
Так, наприклад, 17 січня у приміщенні КЗО СЗШ № 42 для учнів 9-х класів проведено тематичний урок з історії «Від Переяславської ради до Незалежності України» за участю заступника голови районної у місті ради Стороженка І.В. Діти дізналися про основні етапи шляху нашої держави до своєї незалежності, від часів Б. Хмельницького до сьогодення. На уроці, який носив елементи виховного заходу, так як учні і співали пісні про Україну, і декламували вірші великого Кобзаря та поетів сучасності.У приміщенні КЗО «Фінансово-економічний ліцей» проведено тематичну лінійку «Переяславська рада».
ФОТО: папка «фел».
Також, у приміщеннях бібліотек філіалах району для дітей та дорослих до 360-річчя з дня скликання Богданом Хмельницьким Переяславської Ради в читальних залах відвідувачі мали можливість ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою з нагоди цієї дати.
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su