ПРАВОВА ОСВІТА


27.11.2014Про круглий стіл «Попередження насильства в сім’ї та допомога постраждалим»

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної у місті ради  ініційовано засідання  круглого столу «Попередження насильства в сім’ї та допомога постраждалим». Так, 26 листопада 2014 року у приміщенні Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради за участю Наталії Петренко – керуючого справами виконкому районної у місті ради, Наталії Александрової – директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді районної у місті ради, представників профільних управлінь, відділів та служб районної у місті ради, практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти району розглядали проблему насилля в сім’ї, питання мінімізації таких випадків та забезпечення постраждалим надання максимальної допомоги.
Присутні переглянули трагічний короткометражний фільм Ролана Бикова «Я больше сюда не вернусь», який розкриває історію маленької дівчинки, що стала жертвою домашнього насильства.
Під час обговорення даної проблеми, фахівцями надані практичні поради щодо надання психологічної допомоги постраждалим від насильства.


25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 5
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su