ПРАВОВА ОСВІТА


24.12.2014Морозна свіжість, запашна хвоя, чарівною казкою увійдуть в Новий рік

Новий рік – одне із найдавніших і, мабуть, найпопулярніших календарних свят усіх країн та континентів. Свято, яке чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Очікують дива не тільки діти, але й дорослі. Усі звикли, що Новий Рік, як і Різдво Христове – це сімейне свято і відзначати його треба вдома та низка новорічних і різдвяних свят, напередодні нового року, це чудовий привід для того, щоб урізноманітнити своє дозвілля.
Так, 19 грудня 2014 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради з нагоди визначного релігійного свята Миколая-Чудотворця для підопічних відділень соціально-побутової адаптації та соціально-медичних послуг проведено святкову зустріч «Відчиняйте двері – йде Миколай, він благословить весь рідний наш край!…», на якій присутніх ознайомили з історією виникнення цього свята, звичаями та традиціями, що його супроводжують.
А 24 грудня 2014 року у приміщенні терцентру відбулась новорічна казка «В пошуках загублених подарунків», яку підготував театр-студія «Нас не старять роки…». Загалом охоплено більше 150 підопічних.
Новорічні заходи ще будуть продовжуватись до 14 січня 2015 року, щоб охопити усіх підопічних терцентру.25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 5
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su