ПРАВОВА ОСВІТА


29.08.2015В Амур-Нижньодніпровському районі відбулись слухання з перейменування

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», ст. 20 Статуту територіальної громади м. Дніпропетровська, 27 серпня 2015 року о 17.00 год. у сесійній залі Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради відбулось громадське обговорення «Про перейменування міста Дніпропетровськ, вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших об’єктів, що розташовані на території міста». У сесійній залі зібралось близько 350 осіб. На заході були присутні члени міської комісії щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпропетровська. Один з активістів району запропонував заспівати Гімн України.

Перед присутніми в залі виступили члени міської комісії, які розповіли про склад комісії, про те, як вона працює, на яких засадах та що послугувало початку її роботи з перейменування. Прозвучали деякі пропозиції з перейменування та обґрунтування. Далі було надано слово усім бажаючим. Серед виступаючих були поважні заслужені люди, мешканці  Амур-Нижньодніпровського району.

Слухання проходили протягом двох годин. Мешканці району, які зібрались на громадське обговорення проти перейменування міста Дніпропетровська, вулиць, скверів та ін. залишали приміщення з однозначною думкою – місто повинно залишитись із назвою Дніпропетровськ.

25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 5
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su