04.10.2018Які наші роки!

1 жовтня в календарі осінніх свят і знаменних дат відзначений кількома подіями. Серед них Міжнародний день людини похилого віку та День ветерана України.

Ветерани Амур-Нижньодніпровського району на своє свято зібралися 2 жовтня в затишному залі бібліотеки для дітей по просп.Мануйлівській, 3.

Ведуча зустрічі Людмила Барамідзе, заст.голови районної ради ветеранів вітала присутніх рядками -
"В этот день октябрьский
По веленью века
Чествует природа
Пожилого человека!"

І, за традицією, зі своїми побажаннями і привітаннями до ветеранів звернувся голова Амур-Нижньодніпровського районного Ради ветеранів Бондар Анатолій Григорович. У його виступі прозвучали слова про те, що кожна сім'я тримається на любові і пам'яті старшого покоління. Так і держава повинна поважати старість і цінувати ваші мудрість, досвід і вміння, які пов'язують минуле і майбутнє, підтримуючи нерозривні узи між поколіннями. Ви - «золотий» фонд району, міста і країни! На підтвердження своїх слів вручив Грамоти головам первинних ветеранських організацій за плідну роботу по цивільному, патріотичному і духовно-морального виховання підростаючого покоління, за невичерпний оптимізм, енергійність і творчий підхід до організації дозвілля людей похилого віку.

Бондар А.Г. передав привітальні слова в День ветерана України від керівників підприємств району - директора Стрілочного завода Тараненко Сергія Дмитровича, який на перше прохання відгукнувся і допоміг виготовити і встановити поручні на вході до ради ветеранів, а раніше виділив нам в користування оргтехніку - комп'ютер і принтер; голови правління автотранспортного підприємства № 11228 депутата міської ради декількох минулих скликань, Анатолія Михайловича Цибука, який виділив транспорт для поїздки ветеранського вокального ансамблю ломовського житлового масиву «Зоряночка» з виступом на міжнародний осінній ярмарок в знамениту Петриківку, голови правління автотранспортного підприємства №11205 Жукова Тараса Григоровича, який виділив автотранспорт ветеранам для поїздки на мітинг, присвячений 75-ій річниці визволення Лівобережжя від фашистських загарбників в роки Другої світової війни, а потім для відвідування Діорами «Битва за Дніпро»; завжди відгукується на наші прохання про допомогу і чарівна директор фабрики нетканих матеріалів Валентина Іванівна Агєєва, і звичайно ж, особлива подяка директору міської Централізованої системи бібліотек для дітей Тетяні Геннадіївні Щукіної та її творчому колективу, які сьогодні приймають нас в стінах бібліотеки.

Однолітки дітей і онуків, талановита молодь подякували ветеранам за ласку, тепло і турботу ... Пісні про Україну виконали учні СШ№142 Софія і Валерія, а чудовий педагог уроків музики цієї ж школи Анатолій Бессмольний заспівав разом з ветеранами пісні їхньої молодості.

Від народного депутата України Максима Павловича Курячого, ветеранів привітала його помічниця - Лада Вікторівна Головіна, зачитала проникливі слова привітання і передала для всіх присутніх пакети із солодощами.

Зі словами привітання та поздоровлення від депутата районної в місті ради, щирого і душевного людини - Олега Володимировича Величко до ветеранів звернулися його помічниці Олена Терехова та Анна Попова. Вони говорили про те, що за плечима ветеранів великий життєвий і трудовий досвід, про те, що ветерани мають безмірною відданістю своїй справі, любов'ю до дітей, душевною щедрістю. Вони передали ветеранам солодкі подарунки.

Чимало слів подяки за мужність, за стійкість і безприкладну хоробрість в далекі страшні воєнні роки прозвучало під час зустрічі на адресу учасників Великої Вітчизняної війни - Яценко Н.Г., Капустян З.З., Приймака Г.А., Оболенського В.А. , Мусихіна В.М., Євдокимова Т.Я., Сорочик Н.П., Компанієць З.І.

Не забули і жінок, що зберегли на довгі роки бадьорість настрою, світлий розум, адже, як стверджують вчені - вдається не старіти саме тим, хто не хоче старіти! Це чудові, красиві у своєму золотий вік люди - Писаренко Л.Л., Давидова В.Н., Пономарьова Л.М., Мисько Е.П., Мартиненко З.А., їм усім уже далеко за 80 років, а Т .Ф. Полянчіковой 11 вересня виповнилося 90 років; Івахненко І.Є. в квітні цього року зустрічала свою вже 91 весну. «Які їхні роки!»

До ветеранів з вітанням звернулася головний спеціаліст районного управління соціального захисту Шибко Вікторія В'ячеславівна: «Ми знаємо, що багато хто з Вас, незважаючи на те, що пішли на заслужений відпочинок, ведуть дуже активний спосіб життя, деякі ходять в гості один одному або передзвонюються. А для деяких такі ось зустрічі це місце, де можна побачити всіх, дізнатися новини і просто приємно провести час ».

Тих, хто вклав весь потенціал своїх молодих років, всю любов і турботу в творення нашого району і міста також прийшов привітати Швець Сергій Михайлович, директор АНД районної організації сприяння обороні України, член президії районної ветеранської організації.

Музичні вітання продовжили учасниці вокального ансамблю «Зоряночка» Ломовскої первинної ветеранської організації, в їх виконанні прозвучало чимало чудових ліричних пісень. З ними співав весь зал.

"Ішана вам, і честь,
І спасибі за те, що ви були і є.
Душею молодійте,
Старіти зарано.
Так будьте здорові,
Живіть багато!"

Такими рядками ведуча закінчила традиційну осінню зустріч.


Рада ветеранів України Амур-Нижньодніпровського району
міста Дніпра
16.11.2018
Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради інформує про правила пожежної безпеки
Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради інформує про правила пожежної безпеки
Просмотров: 2
 
16.11.2018
Про турнір з волейболу, присвячений Міжнародному дню студента
Про турнір з волейболу, присвячений Міжнародному дню студента
Просмотров: 2
 
15.11.2018
Про зустріч керівництва району з найактивнішою студентською молоддю
Про зустріч керівництва району з найактивнішою студентською молоддю
Просмотров: 6
 
23.10.2018
Про кубок з футболу серед аматорських команд Амур-Нижньодніпровського району
Про кубок з футболу серед аматорських команд Амур-Нижньодніпровського району
Просмотров: 32
 
19.10.2018
УПСЗН районної у місті ради інформує про проведену роботу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради за 9 місяців 2018 року
УПСЗН районної у місті ради інформує про проведену роботу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради за 9 місяців 2018 року
Просмотров: 31
 
17.10.2018
Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді районної у місті ради інформує: патронат над дитиною
Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді районної у місті ради інформує: патронат над дитиною
Просмотров: 101
 

архив новостей
Copyright © 2011 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su