ПРАВОВА ОСВІТА


25.04.2016Про заходи до 30-ї річниці аварії на Чорнобильській  АЕС

В цьому році, настає тридцята річниця однієї з найстрашніших й сумніших подій в історії України – аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року трапилась пожежа, якій не було аналогів у світовій практиці. У ліквідації наслідків аварії брала участь практично вся країна.

Сьогодні, у приміщенні комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської міської ради відбувся районний захід «Біль і Мужність» за участю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та керівництва району.

Голова Амур-Нижньодніпропетровської районної у місті ради Пермяков Олексій Олександрович подякував учасникам  ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за мужність проявлену в боротьбі з техногенно-екологічною катастрофою, самовідданість і патріотизм, активну громадянську позицію та особисту відповідальність за долю суспільства й держави.

Протягом квітня 2016 року, у загальноосвітніх навчальних закладах району проводяться тематичні заходи, в шкільних бібліотеках району оформлені книжкові виставки, з метою забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 7
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 12
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su