ПРАВОВА ОСВІТА


29.06.2016Про заходи до 20-ї річниці Конституції України

День Конституції України – це дата яка укріплює свідомість нації, виражає дух свободи народу, символізує славне минуле, сьогодення і майбутнє.

28 червня 2016 року до пам’ятника молодому Кобзарю поклали квіти пам’яті та вдячності керівники області та міста, районів, керівники організацій політичних партій та громадських організацій, духовенство. Оголошено хвилину мовчання.

Напередодні свята, у пришкільних таборах з денним перебуванням на базі шкіл району, для вихованців проведено інформаційно-просвітницькі заходи: бесіди, години спілкування, диспути, читацькі конференції, турніри, бібліотечні уроки, вікторини, виставки тематичної літератури, конкурси, спортивно-розважальні програми.

Працівниками територіального центру (надання соціальних послуг) районної у місті ради проведено тематичну бесіду «Конституція – оберіг нашої держави» за участю фахівців Дніпропетровської обласної науково-універсальної бібліотеки, в якій із задоволенням взяли участь їх підопічні. До відзначення Дня Конституції України підопічні отримали продуктові набори.
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 12
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su