ПРАВОВА ОСВІТА


28.07.2016Звернення Дніпропетровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до населення щодо правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.     
 
Останнім  часом  все частіше до аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС України надходять тривожні звістки про виявлення вибухонебезпечних боєприпасів. І це не випадково. Дніпропетровщина розташована на  геополітичному перехресті  стратегічних напрямків  “захід – схід”, “північ-південь” та ще  й на берегах могутньої водної перешкоди - сивого Дніпра. Тому її територія нашпигована  різноманітними  вибухонебезпечними  залишками  від  жорстоких  боїв, що точилися під час Першої та Другої  світових війн, лихоліття Громадянської.

Взагалі кількість небезпечних  знахідок суттєво збільшується з початком весняно-літнього сезону, коли активізуються сільськогосподарські та інші  земляні  роботи. Також у цю приваблив погоду пробуджається потяг,  особливо у молоді, до відпочинку на лоні природи в мальовничих місцевостях. При цьому нерідко  натрапляють на небезпечні  “дарунки” минулих боїв: бомби, снаряди, міни, гранати, патрони тощо, які з плином часу   виштовхуються чи  вимиваються водою із землі.

Також хотілось би нагадати мешканцям міста , якщо вам довелось знайти підозрілий предмет  необхідно  перш  за  все  позначити  місцезнаходження вибухонебезпечного  (або просто підозрілого) предмета  та  огородити  його,  встановити добре видимий орієнтир, по можливості- вивісити прапорці червоного кольору і виставити охорону. Потім негайно повідомити про знахідку у  міліцію чи управління (відділ) з надзвичайних ситуацій по телефону «101», де чітко вказати місце знаходження небезпечного предмета, свою адресу та телефон для можливості отримання необхідної додаткової  інформації.

Служба «101» попереджає: брати вибухонебезпечні предмети у руки, переносити  їх, кидати у вогонь,  розбирати тощо-смертельно небезпечно для  Вас та оточуючих. Навіть найбільш уразливі частини  боєприпасів (підривачі, детонатори) десятками  років за будь яких умов зберігання не втрачають своєї  смертоносної сили.

Обізнаність при поводженні з боєприпасами це можливість збереження  найвищої соціальної цінності - власного життя та оточуючих Вас людей.

Дніпропетровське міське управління
ГУ СНС України у Дніпропетровській області
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su