ПРАВОВА ОСВІТА


02.10.2013Про заходи до Дня працівників освіти


1 жовтня у приміщенні комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого-економічного профілю» Дніпропетровської міської ради проведено районне свято присвячене Дню працівників освіти.
В урочистостях з нагоди свята взяли участь голова Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради Ганноченко О.А., заступник голови районної у місті ради Постольник Н.І., керуючий справами виконкому Петренко Н.Л., депутати Дніпропетровської міської ради Цибук А.М., Попов А.В. та Шипко А.Ф.
До освітян з вітальними словами звернувся голова районної у місті ради Ганноченко О.А., який підкреслив, що професійне свято педагогічних працівників є особливим для кожної людини. Зауважив на тому, що саме від праці педагогів, залежить і рівень освіченості нашого суспільства, і те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.
Гості свята привітали усіх присутніх та всіх вчителів району з Днем працівників освіти. Висловили слова подяки за роботу, яку вони роблять, навчаючи наших дітей.
Кращих працівників освіти було нагороджено грамотами Дніпропетровської міської ради, а також, грамотами голови Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради.
Працівників освіти привітали святковим концертом творчі колективи району.


25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 5
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su