ПРАВОВА ОСВІТА


20.11.2013В Амур-Нижньодніпровському районі пройшла акція «Тимурівці»


В Амур-Нижньодніпровському районі в рамках Всеукраїнської вахти пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою!» реалізується проект «Тимурівці». Акція «Тимурівці» - дань пошани поколінню переможців.
Активісти районної молодіжної громадської організації «Молоді регіони», волонтери та школярі допомагають нашим ветеранам у побуті.
Так, 20 листопада активісти побували в гостях у ветерана Великої Вітчизняної війни, голови первинної організації ветеранів України Павла Івановича Черечечі, який має довгий, нелегкий, але такий цікавий життєвий шлях. Це один з найактивніших ветеранів, незважаючи на свій вік, що проживає на території району. Бере активну участь у героїко-патріотичному вихованні молоді в кращих традиціях бойових подвигів, у тематичних заходах, що проводять школи району. Ветеран говорить про те, що більш всього йому подобається спілкуватися з підростаючим поколінням, ділитись спогадами про роки війни, розповідати про бойових товаришів.
Павло Іванович проживає в приватному будинку, роботи і у дворі, і в саду завжди вистачає. Тому, молоді люди прибрали листя, спиляли сухі гілки та виконали іншу роботу, з якою ветерану важко справлятися самостійно.
Цей день для Черечечі П.І. став приємною та зворушливою несподіванкою.

25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 12
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su