ПРАВОВА ОСВІТА


19.12.2013Незадекларовані ювелірні вироби з Ізраїлю - об’єкт для експертизи

Нещасливою виявилася п’ятниця тринадцятого для громадянина Ізраїлю, який близько п’ятої години ранку прибув у Дніпропетровський аеропорт рейсом з Тель-Авіву. Колишній мешканець Самарканду, який нині є власником приватного підприємства по виготовленню ювелірних виробів, після прибуття в дніпропетровський аеропорт вибрав для себе спрощену процедуру огляду, не вказавши у митній декларації жодної забороненої речі. Але після перетину білої смуги, що зазначає проходження митного кордону України, йому довелося призупинитися.
Митники митного посту «Дніпропетровськ – аеропорт» Дніпропетровської митниці Міндоходів провели більш детальний огляд та опитування мешканця Ізраїлю, який поспішав опинитися на гостинній дніпропетровській землі. Виявилося, що в сумці для ноутбуку у пасажира чимало досить коштовних речей: дванадцять каблучок з камінцями – скоріше за все - біле золото з коштовним камінням, сережки, оздоблені дорогоцінним камінням, та браслети, теж оздоблені ювелірними камінцями.
Вже на перший погляд все це має чималу цінність. Тож після огляду та складання протоколу ювелірні вироби направлено на експертизу. А громадянину Ізраїлю після огляду стало зрозуміло, що незадекларований, а отже контрабандний, вантаж затримається в Україні, очікуючи вироку суду щодо вирішення подальшої долі коштовностей, вилучених на митному посту дніпропетровського аеропорту.

Головне управління Міндоходів
у Дніпропетровській області

25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 12
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su