ПРАВОВА ОСВІТА


22.01.2014Про День Соборності та Свободи України


22 січня 2014 року в Україні відзначається 95-та річниця ухвалення Універсалу Директорії про Злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. З 1999 року ця подія увійшла в історію як День української соборності, а з 2011 року - День Соборності та Свободи України, що уособлює віковічні прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності.
Традиційно, до відзначення державного свята Дня Соборності та Свободи України в загальноосвітніх навчальних закладах району проводяться різноманітні тематичні заходи: урочисті лінійки, єдині уроки патріотизму, лекції, бесіди, виховні години, засідання «круглих столів», конференції, конкурси рефератів, виставки дитячого малюнку, конкурси поезії та прози. Цікаві виставки літератури проведено в районних бібліотеках-філіалах для дітей та дорослих. В районі проведено Єдиний день інформування населення з цієї нагоди. Відбулось покладання квітів у сквері Т.Г. Шевченка по вул. Передовій за участю керівництва району, депутатів міської та районної у місті рад, учнів шкіл району.
Сьогодні, делегація від району взяла участь у міських заходах з нагоди щорічного державного свята. Квіти шани поклали до пам'ятника молодому Тарасу Шевченку покладали керівники області, міста та районів, керівники силових структур, духовенство, представники політичних партій та громадських організацій, громадськість міста.


25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 8
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 12
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su