ПРАВОВА ОСВІТА


22.06.2014Про заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до розпорядження голови районної у місті ради від 12.06.2014 № 66-р «Про підготовку та відзначення в Амур-Нижньодніпровському районі Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» затверджено ряд організаційних та тематичних заходів.
Так, 22 червня 2014 року забезпечено приспущення Державного Прапора України з чорними стрічками на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території району.
Проведено благоустрій та санітарну очистку території прилеглої до пам’ятних місць району.
Напередодні 73-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни
1941-1945 рр., у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для підопічних терцентру проведено урочисту зустріч «Нам дороги эти позабыть нельзя…» з концертно-розважальною програмою та пригощанням за спонсорські кошти (40 осіб).
22 червня 2014 року проведено панахиду у Свято-Троїцькому кафедральному соборі та у храмах міста.
В цей день, в районі, проведено урочистий мітинг «Мужності вічний вогонь» та покладання квітів до військового поховання у сквері Т.Г. Шевченка по вул. Передовій за участю керівництва району, депутатів міської та районної у місті рад, ветеранів Великої Вітчизняної війни та громадськості району. А також покладання квітів до меморіальних об’єктів, розміщених на території мікрорайонів навчальних закладів району.
Протягом тижня проведено години пам’яті в первинних організаціях ветеранів війни та праці Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська.
Також, протягом червня у пришкільних таборах з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району для дітей проведено тематичні заходи: лінійку пам’яті «Уклін – живим, загиблим - слава», конкурс малюнків на асфальті «Під мирним небом», перегляд документальних та художніх фільмів про Велику Вітчизняну війну, фотовиставку «Шляхами війни-дорогами слави», книжкові виставки у бібліотеках шкіл та тематичні екскурсії.
У приміщеннях бібліотек-філіалів міського комунального закладу культури «Централізована система бібліотек для дітей» та міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих» для відвідувачів оформлено тематичні виставки літератури до Дня скорботи і вшанування пам’яті і жертв війни в Україні.
Заходи, які проведені в районі до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні висвітлено на офіційному сайті районної у місті ради.

25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su