ПРАВОВА ОСВІТА


26.06.2015«Основа життя – мій закон основний»
Про заходи до Дня Конституції України


Є дати, які укріплюють свідомість нації, виражають дух свободи народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа відноситься й одне з молодих свят сучасної України – День Конституції України. У цей день українці віддають данину поваги символам держави, що пройшла довгий і героїчний шлях. Ніколи не погасне в серцях людей глибока шана до славнозвісних синів української землі. Серед них Богдан Хмельницький, Пилип Орлик, Григорій Сковорода, Михайло Грушевський, Іван Франко, Василь Стус, Тарас Шевченко та багато інших борців з патріотичним духом за народне щастя.

Для вшанування пам’яті видатних синів українського народу, тих хто не шкодуючи себе прагнув демократії, боровся за справедливість, волю, незалежність своєї Батьківщини, нащадки приходять до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка. 

Сьогодні, до пам’ятника молодому Кобзарю, поклали квіти пам’яті та вдячності керівники області та міста, керівники силових структур, духовенство. У світлу пам’ять героїв померлих за демократичні перетворення України, її суверенітет та територіальну цілісність було оголошено хвилину мовчання.


Протягом двох тижнів у дитячих навчальних закладах та пришкільних таборах з денним перебуванням на базі шкіл району проведено інформаційно-просвітницькі заходи «Ми всі українці – єдина сім’я»: бесіди, години спілкування, диспути, читацькі конференції, турніри, бібліотечні уроки, вікторини, виставки тематичної літератури, конкурси, спортивно-розважальні програми.

На майданчику комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва» 26 червня 2015 року відбулась концертна програма «Україна – мій квітучий край». Проведено інформаційну годину «Життя за законами моралі», конкурс малюнків на асфальті «Права дітей в малюнках», виставку дитячих малюнків «Любіть Україну, як сонце любіть».

Працівниками територіального центру (надання соціальних послуг) районної у місті ради проведено тематичну бесіду «Конституція – паспорт нашої держави» за участю фахівців Дніпропетровської обласної науково-універсальної бібліотеки, в якій із задоволенням взяли участь їх підопічні. До відзначення Дня Конституції 65 підопічних отримали продуктові набори.


25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su