ПРАВОВА ОСВІТА


05.01.2016У Дніпропетровську відкрито пункти обігріву

У зв’язку з погіршенням погодних умов по всій території України відкрито стаціонарні і пересувні станції - пункти обігріву, у першу чергу для незахищених верств населення. Опікуються пунктами обігріву Дніпропетровська міська влада, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області і Товариство Червоного Хреста.У період значного похолодання, у пункти обігріву, які розташовані в місцях масового перебування людей, може звернутися кожен: зігрітися, поїсти, випити гарячого чаю.

Волонтери громадської організації Товариства Червоного Хреста України по мірі необхідності - забезпечують медичний огляд та надають першу медичну допомогу постраждалим від переохолоджень. Надають теплі речі потребуючим.


У кімнатах медико-соціальної допомоги Товариства Червоного Хреста Амур-Нижньодніпровського району (вул. Маршала Малиновського, 18 та вул. Прогресивна, 17) та у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної у місті ради (вул. Путилівська, 3), щодня з 8 до 17 год., також працюють пункти обігріву для безпритульних та потребуючих громадян.


Переглянути адреси пунктів обігріву у м. Дніпропетровську

25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: фахівці ДСНС поспілкувалися зі школярами на теми безпеки
Просмотров: 6
 
25.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: особовий склад Служби порятунку продовжує заходи, щодо попередження пожеж
Просмотров: 5
 
25.01.2017
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Жители района приглашаются для службы в армии по контракту
Просмотров: 254
 
25.01.2017
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
При виконкомі районної у місті ради працює консультативна група щодо надання допомоги у створенні ОСББ
Просмотров: 425
 
23.01.2017
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: бережіть своє житло від пожеж
Просмотров: 11
 
23.01.2017
Роз’яснення Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці у зв’язку зі змінами в законодавстві
Просмотров: 10
 

архив новостей
Copyright © 2022 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su