Депутатські фракції
Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради


Депутатська фракція «Опозиційний блок» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1. Борисенко Андрій Васильович
2. Величко Олег Володимирович
3. Ганноченко Олександр Анатолійович
4. Грибачов Сергій Леонідович
5. Діденко Роман Анатолійович
6. Заволока Борис Володимирович
7. Кікас Юрій Станіславович
8. Конебас Григорій Вікторович
9. Лисяк Олександр Дмитрович
10. Романенко Лариса Сергіївна
11. Сидоренко Олексій Ігоревич
12. Скосарева Ганна Віталіївна
13. Соболевський Сергій Сергійович
14. Соколянський Ігор Анатолійович


Депутатська фракція ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1.   Бігдан Олег Васильович
2.   Білашенко Ольга Геннадіївна
3.   Внуков Вячеслав Володимирович
4.   Костриця Дарія Юріївна
5.   Лещенко Тетяна Сергіївна
6.   Матковська Діана Володимирівна
7.   Молдавець Олександр Іванович
8.   Положий Едуард Вікторович
9.   Сидорук Олена Михайлівна
10. Тимрієнко Кирило Іванович
11. Фалько Юрій Васильович
12. Чумак Олександр Вячеславович



Депутатська фракція Партiя «Громадська сила» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1.  Пермяков Олексій Олександрович
2.  Безуглий Євген Валерійович
3.  Ганзюр Олег Анатолійович
4.  Готянська Антоніна Петрівна
5.  Зінченко Олег Олексійович
6.  Кізільштейн Ігор Григорович
7.  Нечепуренко Микита Олександрович
8.  Остапенко Павло Олександрович



Депутатська фракція «Блок Петра Порошенка» - Солідарність» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1. 
Суслович Сергій Володимирович
2. 
Алексєєв Владислав Олександрович
3.  Гнибіда Антон Олександрович
4.  Заіченко Юрій Леонідович
5. 
Попандіна Наталія Володимирівна


Депутатська фракція «Батьківщина» Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради

1.  Гаркава Ірина Віталіївна
2.  Жуков Тарас Тарасович
3.  Луговий Микола Олександрович



15.01.2018
Управління праці та соціального захисту населення щодо забезпечення доступності в районі об’єктів державних установ соціальної сфери для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Управління праці та соціального захисту населення щодо забезпечення доступності в районі об’єктів державних установ соціальної сфери для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Просмотров: 7
 
12.01.2018
Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради інформує: запобігання виникненню нещасних випадіків під час святкування Водохреща
Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради інформує: запобігання виникненню нещасних випадіків під час святкування Водохреща
Просмотров: 6
 
12.01.2018
Перелік стаціонарних пунктів обігріву, які працюють у місті Дніпрі у зимовий період 2017-2018 років
Перелік стаціонарних пунктів обігріву, які працюють у місті Дніпрі у зимовий період 2017-2018 років
Просмотров: 8
 
10.01.2018
Дніпровське МУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпеки життєдіяльності під час відзначення Водохреща
Дніпровське МУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпеки життєдіяльності під час відзначення Водохреща
Просмотров: 12
 
10.01.2018
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків
Просмотров: 10
 
09.01.2018
Жінки району отримали почесне звання «Мати-героїня»
Жінки району отримали почесне звання «Мати-героїня»
Просмотров: 31
 

архив новостей
Copyright © 2011 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su