Районна у місті рада > Постійні комісії

оновлено 24.05.2017


Персональний склад та голови постійних комісій
Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради
VII скликання



1. Комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Голова комісії: Зінченко Олег Олексійович

Члени комісії:  Заволока Борис Володимирович
                         Гнибіда Антон Олександрович
                         Безуглий Євген Валерійович
                         Остапенко Павло Олександрович


2. Комісія з питань місцевого самоврядування, регуляторної політики, депутатської етики та депутатської діяльності

Голова комісії: Соболевський Сергій Сергійович

Члени комісії:  Бігдан Олег Васильович
                         Костриця Дарія Юріївна
                         Положий Едуард Вікторович                   

                                 Матковська Діана Володимирівна
                                 Суслович Сергій Володимирович
                         Лещенко Тетяна Сергіївна


3. Комісія з питань оборонної роботи, законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян

Голова комісії: Борисенко Андрій Васильович

Члени комісії:  Луговий Микола Олександрович
                         Конебас Григорій Вікторович
                         Чумак Олександр Вячеславович
                         Жуков Тарас Тарасович
                         Гаркава Ірина Віталіївна

4. Комісія з питань розвитку підприємств, платних послуг, побутового обслуговування, захисту прав споживачів, промисловості, транспорту та зв’язку

Голова комісії: Нечепуренко Микита Олександрович

Члени комісії:  Кікас Юрій Станіславович
                         Сидоренко Олексій Ігоревич
                         Грибачов Сергій Леонідович
                         Заіченко Юрій Леонідович
                         Фалько Юрій Васильович

5. Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та енергозбереження

Голова комісії: Діденко Роман Анатолійович

Члени комісії:  Лисяк Олександр Дмитрович
                         Ганзюр Олег Анатолійович
                         Скосарева Ганна Віталіївна
                         Білашенко Ольга Геннадіївна
                         Величко Олег Володимирович

6. Комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства

Голова комісії: Романенко Лариса Сергіївна

Члени комісії:  Попадіна Наталя Володимирівна
                         Кізільштейн Ігор Григорович
                         Молдавець Олександр Іванович
                         Внуков Вячеслав Володимирович


7. Комісія з питань освіти, у справах сім’ї, молоді, культури та спорту


оприлюднено 23.12.2015


12.12.2018
Про турнір з шашок серед дітей молодшого та середнього шкільного віку Амур-Нижньодніпровського району
Про турнір з шашок серед дітей молодшого та середнього шкільного віку Амур-Нижньодніпровського району
Просмотров: 1
 
07.12.2018
Про районний фестиваль творчості та мистецтва «Крізь терени до зірок» для дітей з інвалідністю
Про районний фестиваль творчості та мистецтва «Крізь терени до зірок» для дітей з інвалідністю
Просмотров: 11
 
06.12.2018
До Міжнародного дня людей з інвалідністю
До Міжнародного дня людей з інвалідністю
Просмотров: 12
 
06.12.2018
Вітання голови районної у місті ради з Днем місцевого самоврядування
Вітання голови районної у місті ради з Днем місцевого самоврядування
Просмотров: 11
 
06.12.2018
Про громадські слухання з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики по вул. Желябова, 37
Про громадські слухання з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики по вул. Желябова, 37
Просмотров: 15
 
04.12.2018
Про турнір з шашок серед дітей та підлітків Амур-Нижньодніпровського району
Про турнір з шашок серед дітей та підлітків Амур-Нижньодніпровського району
Просмотров: 6
 

архив новостей
Copyright © 2011 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su