оновлено 24.05.2017

Персональний склад та голови постійних комісій
Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради
VII скликання



1. Комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Голова комісії: Зінченко Олег Олексійович

Члени комісії:  Заволока Борис Володимирович
                         Гнибіда Антон Олександрович
                         Безуглий Євген Валерійович
                         Остапенко Павло Олександрович


2. Комісія з питань місцевого самоврядування, регуляторної політики, депутатської етики та депутатської діяльності

Голова комісії: Соболевський Сергій Сергійович

Члени комісії:  Бігдан Олег Васильович
                         Костриця Дарія Юріївна
                         Положий Едуард Вікторович                   

                                 Матковська Діана Володимирівна
                                 Суслович Сергій Володимирович
                         Лещенко Тетяна Сергіївна


3. Комісія з питань оборонної роботи, законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян

Голова комісії: Борисенко Андрій Васильович

Члени комісії:  Луговий Микола Олександрович
                         Конебас Григорій Вікторович
                         Чумак Олександр Вячеславович
                         Жуков Тарас Тарасович
                         Гаркава Ірина Віталіївна

4. Комісія з питань розвитку підприємств, платних послуг, побутового обслуговування, захисту прав споживачів, промисловості, транспорту та зв’язку

Голова комісії: Нечепуренко Микита Олександрович

Члени комісії:  Кікас Юрій Станіславович
                         Сидоренко Олексій Ігоревич
                         Грибачов Сергій Леонідович
                         Заіченко Юрій Леонідович
                         Фалько Юрій Васильович

5. Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та енергозбереження

Голова комісії: Діденко Роман Анатолійович

Члени комісії:  Лисяк Олександр Дмитрович
                         Ганзюр Олег Анатолійович
                         Скосарева Ганна Віталіївна
                         Білашенко Ольга Геннадіївна
                         Величко Олег Володимирович

6. Комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства

Голова комісії: Романенко Лариса Сергіївна

Члени комісії:  Попадіна Наталя Володимирівна
                         Кізільштейн Ігор Григорович
                         Молдавець Олександр Іванович
                         Внуков Вячеслав Володимирович


7. Комісія з питань освіти, у справах сім’ї, молоді, культури та спорту

Голова комісії: Готянська Антоніна Петрівна

Члени комісії:  Сидорук Олена Михайлівна
                         Соколянський Ігор Анатолійович
                         Ганноченко Олександр Анатолійович
                         Тимрієнко Кирило Іванович


15.01.2018
Управління праці та соціального захисту населення щодо забезпечення доступності в районі об’єктів державних установ соціальної сфери для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Управління праці та соціального захисту населення щодо забезпечення доступності в районі об’єктів державних установ соціальної сфери для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Просмотров: 7
 
12.01.2018
Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради інформує: запобігання виникненню нещасних випадіків під час святкування Водохреща
Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради інформує: запобігання виникненню нещасних випадіків під час святкування Водохреща
Просмотров: 6
 
12.01.2018
Перелік стаціонарних пунктів обігріву, які працюють у місті Дніпрі у зимовий період 2017-2018 років
Перелік стаціонарних пунктів обігріву, які працюють у місті Дніпрі у зимовий період 2017-2018 років
Просмотров: 8
 
10.01.2018
Дніпровське МУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпеки життєдіяльності під час відзначення Водохреща
Дніпровське МУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпеки життєдіяльності під час відзначення Водохреща
Просмотров: 12
 
10.01.2018
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків
Дніпровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує: правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків
Просмотров: 10
 
09.01.2018
Жінки району отримали почесне звання «Мати-героїня»
Жінки району отримали почесне звання «Мати-героїня»
Просмотров: 31
 

архив новостей
Copyright © 2011 andrada.com.ua
разработка сайта: 152.su